باربری تهران
باربری تهران،بهترین باربری تهران به شهرستان
ارائه خدمات حمل بار از تهران به شهرستان ها با کمترین کرایه و هزینه
  +98(21)44354737 / +98(21)88698136
+98(21)44162435 / +98(21)22746921
 ۰۹۱۲۸۸۹۵۷۷۳-۰۹۱۹۳۲۶۴۱۸۴-۰۹۱۰۹۴۸۳۷۷۲
باربری برون شهری تهران-بهترین باربری بین شهری-حمل بار به شهرستان

ارائه خدمات باربری و حمل و نقل،بسته بندی،حمل انواع بار، کالا و اثاثیه منزل از تهران به تمام نقاط ایران با بیمه و بارنامه
وانت-نیسان-خاور-ایسوزو-کامیونت-خاور مسقف-کامیون تک-کامیون جفت-تریلی
 
 اتوبار تهران و باربری تهرانصفحه اصلی

باربری فوق العاده و کم نظیر با بهترین خدمات

باربری تهران

مقالات باربری تهران

رمز موفقیت باربری تهران مشتری مداری است

مدیریت خوب و پاسخگو

قیمت باربری

کار سالم-اخلاق سالم

کارگرهای مجرب و حرفه ای 

لیست باربری های تهران به شهرستان

ارائه خدمات حمل و ارسال بار به تمام نقاط ایران

باربری کرج به شهرستان

 
 
   
باربری حمل باربه آمل-باربری تهران به آملباربری تهران به آمل-حمل بار به آمل و باربری تهران به آمل و حمل اثاثیه منزل به آمل


ارائه خدمات باربری تهران به آمل متخصص حمل انواع بارهای سنگین و سبک، اثاثیه منزل و کالا از تهران به آمل و به سایر شهرستان های مازندران با بیمه و بارنامهارسال انواع بار و کالا و محموله های سبک و سنگین شما تحت پوشش بهترین بیمه نامه های باربری انجام می شود.ما بهترین خدمات را به شما ارائه می کنیم، همواره سعی می کنیم تا با کمترین کرایه و هزینه بارهای شما مشتریان عزیز را جابجا کنیم از زمان شروع به کار تا پایان کار در خدمت شما عزیزان هستیم.ارائه خدمات حمل بار با انواع ماشین ها به آمل: حمل بار با وانت به آمل،حمل بار با نیسان به آمل،حمل بار با خاور به آمل،حمل بار با کامیون به آمل و حمل بار با تریلی به آملحمل انواع بارهای سبک و سنگین صنعتی،ساختمانی،اثاثیه منزل،مخابراتی،کشاورزی،پتروشیمی،اداری،تجاری و غیره از تهران به آمل

حمل اثاثیه منزل و حمل اثاث به آمل: بزرگترین باربری و تخصصی ترین باربری اسباب کشی در حمل کالا و اثاثیه منزل،لوازم اداری،لوازم شرکتی،گاوصندوق،پیانو،مبلمان،ساید بای ساید و ... با خاور و کامیون های مسقف و مجهز به پتوباربری تهران آمل- باربری تهران به آمل-حمل بار به تمام شهرستان های استان مازندران-باربری به آمل-حمل بار به آمل-هزینه حمل بار تهران به آمل-حمل اثاثیه منزل به آمل-وانت بار تهران آمل-نیسان بار تهران به آمل


شماره باربری تهران به آمل :44354737-09193264184-88698136-021 
 


حمل بار همه روزه از تهران و اطراف تهران به آمل با انواع ماشین باربری


باربری تهران آمل با سرویس دهی و حمل بار از تهران به تمام شهرستان های مازندران

باربری تهران به آمل با نرخ اتحادیه و با سرویس vip حمل بار به آمل با خاورهای مسقف و بزرگ و موکت کاری شده مخصوص اثاث کشی و با متخصص ترین پرسنل حمل بار


کرایه و قیمت باربری و هزینه حمل بار از تهران به آمل معمولا در زمان های که بار  زیاد باشد و ماشین کم باشد هزینه و کرایه ها بالا می رود و زمانی که بار کم باشد نرخ کرایه ها پایین میاد،معمولا کرایه ها در بهار و تابستان بالاست .

کرایه وانت از تهران به آمل 1800

کرایه نیسان از تهران به آمل 1950

کرایه خاور از تهران به آمل 3600

کرایه کامیون تک از تهران به آمل 6100

کرایه جفت از تهران به آمل 7500

کرایه تریلی از تهران به آمل 11500باربری تهران به آمل، حمل بار به آمل و باربری تهران آمل از خدمات باربری تهران به شمال هست. در ادامه هزینه حمل بار از تهران به آمل و قیمت باربری تهران به آمل آمده است. برای باربری تهران به‌‌ آمل و حمل بار به آمل می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.


 
قیمت باربری تهران به آمل

قیمت باربری تهران به آمل و هزینه حمل اثاثیه منزل به آمل برای انواع ماشین باری اعم از نیسان، خاور و کامیون برای سال ۱۴۰۲ در ادامه آمده است. برای اطلاعات در مورد هزینه حمل بار از تهران به آمل بیشتر به مطلب قیمت باربری تهران به شهرستان مراجعه کنید.


 


هزینه حمل بار به آمل


کرایه وانت از تهران به آمل ۱.۶۵۰ هزارتومان

کرایه نیسان از تهران به آمل ۱.۶۵۰ هزارتومان

کرایه خاور مسقف از تهران به آمل ۴.۲۰۰  هزارتومان

کرایه خاور روباز از تهران به آمل ۴.۱۰۰ هزارتومان

کرایه کامیون تک از تهران به آمل تماس بگیرید

کرایه کامیون جفت از تهران به آمل تماس بگیرید

کرایه تریلی از تهران به آمل ۱۱.۵۰۰ هزارتومان

 


 باربری تهران به آمل

باربری ارزان از تهران به آمل

برای باربری ارزان از تهران به آمل می‌توانید از رانندگان آملی که از آمل به تهران آمده و قصد خالی برگشتن به آمل دارند استفاده کنید. برای این کار باید با باربری های آمل تماس بگیرید و از آن‌ها بپرسید که ماشین برگشتی از تهران دارند؟ در این صورت می‌توانید تا 20 درصد تخفیف برای مسیر تهران به آمل دریافت کنید.


 


باربری های تهران به آمل

همچنین برای باربری های تهران به آمل می‌توانید از پایانه نیسان و پایانه خاور استفاده کنید. فیمت اعلامی در پایانه به نسبت باربری های سطح شهر ارزانتر است. به اطلاع می‌رسانیم که بورس نیسان برگشتی از آمل در پایانه نیسان رجایی شهر هست، جایی که رانندگان آملی در آنجا تجمع می‌کنند و شما می‌توانید بارتان را توسط ماشین‌های آملی به مقصد ارسال کنید. برای باربری های تهران به آمل خاور به پایانه حمل و نقل تهران در شهرستان اسلامشهر مراجعه کنید. لیست باربری های تهران به آمل در پایانه باربری تهران آمده است.


 


مسیر تهران به آمل

جاده هزار، این جاده  ۱۸۳ کیلومتر طول دارد . بین تهران و آمل واقع شده و کوتاهترین مسیر بین این دو شهر است. این جاده از اصلی‌ترین مسیرهای باربری تهران به مازندران است و بسیاری از شرکت‌ها و کارخانه ها کالاها و بارهای خود را از طریق این مسیر ارسال می‌کنند . در طول مسیر حدود ۱۴ تونل وجود دارد.


 


حمل بار به آمل

 


سفارش باربری تهران به آمل

اگر قصد ارسال بار و اثاثیه منزل به آمل دارید، برای خدمات باربری تهران آمل، حمل اثاثیه منزل از تهران به آمل و اسباب کشی به آمل می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا اطلاعات لازم در اختیار شما قرار گیرد.


باربری تهران به آمل بصورت همه روزه و ارزان 

 


 


باربری تهران به آمل بصورت همه روزه و با کمترین تعرفه کرایه ؛ ارسال همه نوع بار و کالا در کمترین زمان ممکن تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه برای تمام مناطق استان مازندران مخصوصا شهرستان آمل 


 


 


 خدمات باربری تهران به آمل را با انواع کامیون ، تریلی ، کامیونت و نیسان وانت در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهد.


باربری با کامیون دربستی از تهران به آمل

 


 


 

خاور بار تهران به آمل

خاور بار تهران به آمل، یکی از خدمات باربری از تهران به آمل آرمش عمدتا برای حمل اثاثیه منزل، اثاثیه اداری، جهیزیه و انواع بارهای سنگین و عمده تا سقف


حداکثر ۴ تن مورد استفاده قرار می گیرد. که مناسب ترین ماشین حمل بار جهت اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل درون شهری و بین شهری باربری از تهران به آمل


آرمش می باشد. همچنین خاور بار تهران به آمل انواع مختلفی دارد اعم از: خاور بار مسقف، ایسوزو، هیوندا، روباز، کفی مبلی، بغل باز شو، چوبی، صاحبین کالا و


مرسولات می توانند جهت حمل بار و باربری از تهران به آمل، و ثبت در خواست خود با ما تماس حاصل نمایید.


 

باربری ما انواع کامیون را به صورت دربستی برای باربری تهران به آمل در اختیار شما قرار می دهد.


 


کامیون های ما در تناژ مختلف و با ابعاد اتاق متنوع می باشد.


 


باربری تهران به آمل با کامیون تک ( 10 تن )


 


 


برای ارسال انواع بار و کالا های با وزن نهایتا 10 تن می توانیم از کامیون تک استفاده کنیم . باربری تهران به آمل با کامیون تک از طریق جاده هراز و فیروزکوه انجام می شود.


 


 


باربری تهران به آمل با کامیون تک برای ارسال همه نوع بار و کالا تا تناژ 10 تن انجام می شود . ابعاد و مشخصات کامیون 10 تن عبارت است از : 


 


توان باربری این کامیون 10 تن است 

عرض اتاق بار این کامیون 2 متر و 10 سانت است . 

بصورت مسقف و اتاقدار و بغل بازشو میباشد . 

طول اتاق بار آن حدود 5 متر و 80 است . 

 


باربری تهران به آمل با کامیون 15 تن ( کامیون جفت )


 


کامیون جفت نیز مانند کامیون 10 تن برای ارسال انواع بار و کالا در باربری تهران به آمل مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع کامیون برای ارسال محموله های 6 متری با وزن زیر 15 تن ایده آل ترین گزینه است . محموله هایی مانند قوطی و پروفیل ، لوله آهنی و پروفیل و . . . 


 


 


 برای باربری تهران به آمل با استفاده از کامیون 15 تن همه روزه خدمات باربری را با کمترین نرخ کرایه کامیون در اختیار شما قرار می دهد . ابعاد و مشخصات کامیون جفت یا 10 چرخ بصورت زیر است  : 


 


 


توان باربری این کامیون 15 تن است.

عرض اتاق بار این کامیون 2 متر و 30 سانت است. 

بصورت مسقف و اتاقدار و بغل بازشو می باشد. 

طول اتاق بار آن حدود 6 متر و 80 است. 

 


حمل انواع بار و کالا با کامیون جفت از تهران به آمل

حمل انواع بار و کالا با کامیون جفت از تهران به آمل

باربری از تهران به قائمشهر با کمترین هزینه 


 


 


باربری با انواع تریلی تهران به آمل

 


 


شرکت باربری تهران به آمل انواع تریلی را جهت باربری تهران به آمل را در اختیار شما قرار می دهد. تریلی ها برای ارسال بار با وزن حدود 23 تن مناسب می باشند و بر اساس نوع بار و شرایط بارگیری شما از انواع تریلی ها استفاده می شود.


 


 


تریلی ها برای باربری تهران به آمل از طریق جاده فیروزکوه به سمت آمل حرکت می کنند .


 


 


باربری تهران به آمل با تریلی کفی


 


برای باربری بسیاری از انواع محموله ها و کالاها استفاده از تریلی کفی یک گزینه بسیار مناسب است . تریلی کفی و تریلی بغلدار برای باربری تهران به آمل تا 23-24 تن مورد استفاده قرار می گیرد و برای ارسال محموله هایی مانند کیسه  جامبو ، آهن آلات ، ضایعات آهن ، لوله و میلگرد ، دستگاه های صنعتی و خط تولید و . . . . مورد استفاده قرار می گیرند. 


 


طول کفی تریلی = از 12 متر تا 13 متر 60 سانت 

عرض تریلی کفی = 2/5 متر 

توان ارسال بار استاندارد = 23-24 تن 

 


 


باربری تهران به آمل با استفاده از تریلی کفی و تریلی بغل دار بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه توسط آنی بار به شما عزیزان ارائه می شود و خدمات بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه می باشد. 


 


حمل آهن آلات با تریلی کفی

حمل آهن آلات با تریلی کفی

 


باربری تهران به آمل با تریلی ترانزیت چادری


 


 


برای باربری تهران به آمل در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری و بسته بندی شده یا محموله ای حساس باشد ، تریلی ترانزیت چادری گزینه بسیار خوبی برای ارسال اینگونه بارها می باشد . تریلی چادری به دلیل قابلیت پلمپ در گمرک بارهای صادراتی و تجاری حساس نیز با این تریلی جابجا می شوند. 


 


تریلی ترانزیت دارای ابعاد زیر می باشد : 


 


طول اتاق بار = 13 متر و 60 سانتی متر 

عرض اتاق بار = 2/5 متر 

ارتفاع اتاق = 2/70 _ 2/80 

توان باربری = 23-24 تن 

 


تریلی های ترانزیت نیز برای ارسال بارهای تجاری و صنعتی و نیاز مند به پلمپ مورد استفاده قرار می گیرند. باربری تهران به آمل با تریلی ترانزیت یا سایر تریلی ها ، بصورت کامل تحت پوشش بیمه انجام خواهد شد . 


 


ارسال انواع بار و کالا در باربری تهران به شهرستان با انواع خودرو های باربری با کمترین نرخ کرایه 


 


باربری با کامیونت به آمل

 


 


برای باربری تهران به آمل ، به دلیل کوهستانی بودن جاده هراز ، استفاده از کامیونت ها گزینه مناسب است. کامیونت برای باربری انواع بار و کالا مخصوصا اثاثیه و لوازم منزل مورد استفاده قرار می گیرند .


 


 


شما می توانید در کمترین زمان ممکن با استفاده از انواع کامیونت کالا یا بار خود را از باربری تهران به آمل و سایر شهر های اطراف آن ارسال کنید .


 


 


باربری تهران به آمل با کامیونت ، از لحاظ هزینه ای به صرفه و مناسب می باشد . توان ارسال بار کامیونت حدود 3-4 تن است.


 


نیسان بار تهران به آمل

 


 


برای باربری تهران به آمل ، نیسان وانت بسیار مناسب است . از آنجایی که جاده هراز یا جاده فیروزکوه و چالوس هر 3 جاده های کوهستانی و با محدودیت تردد برای خودروهای باربری سنگین تر هستند ، نیسان وانت بهترین انتخاب برای ارسال بارهای سبک می باشد.


 


 


شما با استفاده از نیسان وانت می توانید در کمترین زمان ممکن انواع بار و کالای خود را از باربری تهران به آمل ارسال کنید و کمترین هزینه را نیز پرداخت کنید .


 


 


با استفاده از نیسان وانت محموله و بارهای سبک و تا 2 تن را می توانید از هر نقطه ای از تهران به آمل ارسال کنید .


 


نیسان بار تهران به آمل

نیسان بار تهران به آمل

 


ارسال اثاثیه از تهران به آمل

 


یکی از خدمات ما در باربری تهران به آمل ارسال اثاثیه منزل و لوازم اداری می باشد.


 


ما تمام بار و اثاث شما را برای باربری تهران به آمل تحت پوشش بیمه باربری قرار می دهیم تا در صورت پیش آمد حوادث ناگهانی دچار خسارت نشوید.


 


 


 بهترین و ایمن ترین خودرو های باربری را جهت اسباب کشی از باربری تهران به آمل در اختیار شما قرار می دهد.


 


 


کامیونت های مسقف به دلیل فنر بندی مناسب و اتاقک بزرگ بهترین گزینه برای ارسال اثاثیه می باشند.


 


 


در صورتی که مقدار اثاثتان کم می باشد می تواند از باربری تهران به آمل در خواست نیسان بار داشته باشد.


 


 


خدمات باربری تهران به آمل همه روزه با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان با ایمن ترین خودرو های باربری انجام می شود. 


   

باربری تهران حمل بار همه روزه به : 

مناطق مرکزی ایران : تهران اراک ،تهران اصفهان،تهران قزوین ،تهران قم ، تهران کرج ، تهران سمنان 

شمال ایران:تهران رشت،تهران ساری،تهران شمال،تهران رامسر،تهران آمل،تهران بابل،تهران لاهیجان، تهران گرگان،تهران اردبیل 

غرب ایران : تهران همدان ، تهران کرمانشاه ، تهران خرم آباد ،تهران ارومیه ، تهران سنندج ، تهران تبریز ، تهران زنجان 

شرق ایران : تهران کرمان ،تهران مشهد ، تهران یزد ، تهران بیرجند ، تهران بجنورد ، تهران زاهدان 

جنوب ایران :تهران اهواز ، تهران بندرعباس ، تهران بوشهر ، تهران شیراز

بیشتر
 
   

 
شماره تلفن های باربری تهران جهت رزرو و مشاوره باربری   

 22746921- 021                        44354737 -021          | 09193264184|                     شماره باربری تهران  

 88698136 - 021                       44162435 - 021         |09109483772|                          شماره اتوبار تهران  

 

  باربری شرق ایران : تهران کرمان باربری تهران کرمان - -تهران مشهد-باربری تهران مشهد ، تهران یزد-باربری تهران یزد ،باربری تهران بیرجند, تهران بیرجند ، تهران بجنورد ,باربری تهران بجنورد،باربری تهران زاهدان-تهران زاهدان 
باربری جنوب ایران :  تهران اهواز -باربری تهران اهواز ،باربری تهران بندرعباس-  باربری تهران به بندرعباس ، باربری تهران به بوشهر ، تهران شیراز-باربری تهران شیراز ,تهران شهرکرد,باربری تهران شهرکرد,باربری تهران یاسوج,تهران یاسوج

linkedin    youtube     X   instagram 

free HitCOUNTER visitor counter