باربری تهران
باربری تهران،بهترین باربری تهران به شهرستان
ارائه خدمات حمل بار از تهران به شهرستان ها با کمترین کرایه و هزینه
  +98(21)44354737 / +98(21)88698136
+98(21)44162435 / +98(21)22746921
 ۰۹۱۲۸۸۹۵۷۷۳-۰۹۱۹۳۲۶۴۱۸۴-۰۹۱۰۹۴۸۳۷۷۲
باربری برون شهری تهران-بهترین باربری بین شهری-حمل بار به شهرستان

ارائه خدمات باربری و حمل و نقل،بسته بندی،حمل انواع بار، کالا و اثاثیه منزل از تهران به تمام نقاط ایران با بیمه و بارنامه
وانت-نیسان-خاور-ایسوزو-کامیونت-خاور مسقف-کامیون تک-کامیون جفت-تریلی
 
 اتوبار تهران و باربری تهرانصفحه اصلی

باربری فوق العاده و کم نظیر با بهترین خدمات

باربری تهران

مقالات باربری تهران

رمز موفقیت باربری تهران مشتری مداری است

مدیریت خوب و پاسخگو

قیمت باربری

کار سالم-اخلاق سالم

کارگرهای مجرب و حرفه ای 

لیست باربری های تهران به شهرستان

ارائه خدمات حمل و ارسال بار به تمام نقاط ایران

باربری کرج به شهرستان

 
 
   
باربریتوصیه های اسباب کشی منزل که بسیار مهم می باشند

سؤال اساسی و مهم این است که از کجا شروع کنم؟. نکاتی که لازم است تا پیش از اسباب کشی آن ها را رعایت نمایید عبارتند از :


بسته بندی مناسب، سریع و ایمن بطوری که اسباب و اثاثیه در زمان جابجایی آسیب نبینند.
هیچ یک از اسباب و اثاثیه در طول اسباب کشی، گم نشوند.
جابجایی با استفاده از بهترین خودروهای باربری صورت بگیرد.
حمل بار در سریع ترین زمان ممکن صورت بگیرد.
چیدمان کارتن ها و جعبه ها در مقصد به درستی و به سرعت انجام شود.
کارگران حمل بار افرادی خوشرو و مهربان باشند.
قیمت باربری اثاث منزل، مناسب و تا حد امکان ارزان باشد.
هماهنگ کردن زمان اسباب کشی، به بهترین شکل ممکن صورت گرفته باشد.
مشاوره و راهنمایی های لازم در زمینه آماده کردن اسباب و اثاثیه برای جابجایی به خوبی صورت گرفته باشد.

انتخاب زمان اثاث کشی
سعی کنید زمان مناسبی برای جابجایی اثاثیه منزلتان به خانه جدید انتخاب کنید. این می‌تواند شامل انتخاب :

فصل

ماه

هفته

روز

حتی ساعت اسباب کشی باشد.

این موضوع به:

زمان اتمام قرارداد

آماده بودن خانه جدید

مشغله کاری

و سایر موارد دیگر وابسته می باشد. بنابراین شما نیاز به یک برنامه‌ریزی همه‌جانبه برای انتخاب بهترین زمان دارید. یک لیست از این فاکتورها تهیه کنید و بر اساس آنیک زمان ایده آل را انتخاب نمایید.

وسایل اضافه را به هیچ عنوان به خانه جدید نبرید
یک لیست کامل از تمامی وسایلی که دارید آماده نمایید. این لیست می تواند شامل موارد زیر باشد:

وسایل ضروری

وسایل انباری

وسایل اضافه

وسایل غیرقابل استفاده

این کار یک نظم بسیار خوب به کار اثاث کشی شما می‌بخشد. قطعا بهترین کار این است که دیگر وسایل غیرقابل استفاده را دور بریزید.نیازی به بردن چنین وسایلی به خانه جدید نیست. این وسایل فقط فضای اضافه ای را اشتغال می نمایند. شما مجبور به پرداخت هزینه برای بسته بندی و حمل و جابجایی آن ها خواهید بود. شما با فروش این وسایل پول خوبی به دست می‌آورید. بعلاوه قیمت و هزینه باربری خود نیز صرفه‌جویی می‌کنید.

راه دیگری که وجود دارد بخشیدن آن به کسانی است که به این وسیله نیاز دارند یا آن را دوست دارند. این از توصیه ها و نکات اسباب کشی است که بارها و بارها تکرار شده.این مسئله اهمیت آن را مشخص می‌کند پس خوب آن را به کار ببندید.

بهترین روش ممکن را برای جابجایی تان انتخاب کنید
انتخاب مناسب ترین روش برای جابجایی از مهم ترین توصیه های اسباب کشی است. حمل و نقل اسباب اثاثیه می‌تواند به دو روش:

توسط خودتان

توسط شرکت‌های باربری

انجام شود.

انتخاب یکی از این روش ها بستگی به نکاتی همچون:

شرایط

بودجه

خواست شما دارد.

اگر قصد دارید یک شرکت باربری و اتوبار انتخاب کنید توصیه می‌کنیم بهترین شرکت را از نظر:

خدمات

قیمت

پاسخگویی و ...

انتخاب نمایید.دقت کنید که انتخاب شرکت باربری و اتوبار مناسب تضمین موفقیت شما خواهد بود. رزرو شرکت باربری باید پیش از اثاث کشی انجام شده باشد. بررسی کنید که آن‌ها در روز مقرر خواهند آمد. همچنین شما باید میزان بودجه‌ای که برای جابجایی نیاز دارید را مشخص نمایید.

شرکت‌ها خدمات متنوعی از جمله:

بسته بندی لوازم منزل

حمل اثاثیه سنگین و ... را ارائه می‌دهند.

که همه آن‌ها مشمول هزینه است بنابراین تعیین کنید که بر اساس بودجه خود به چه خدماتی نیاز دارید.

راهنمایی‌های اسباب کشی منزل برای شروع بسته بندی
از دیگر راهنمایی‌های اسباب کشی ما در مورد بسته بندی است. زمان آن است که وسایل بسته بندی مناسب را تهیه نمایید. کم‌کم شروع به بسته بندی اثاث منزل کنید. لیست اسباب کشی به شما کمک می‌کند تا تعداد وسایل بسته بندی را مشخص و تهیه نمایید.

 بسته بندی‌ها را محکم و مرتب انجام دهید زیرا این کار حمل آن‌ها را آسان‌تر می‌کند. استفاده از وسایل بسته بندی اصولی و استاندارد نیز به خوب بسته بندی کردن کمک بزرگی می‌کند. برای اینکار شما نیاز به:

 جعبه‌ها و کارتن‌های مقاوم

 کاغذ یا روزنامه, پتو و پلاستیک حباب‌دار به عنوان ضربه گیر

 چسب پهن و محکم

 برچسب و ماژیک برای علامت زدن خواهید داشت.

از دیگر توصیه های بسته بندی در اسباب کشی برچسب‌ زدن کارتن ها است.به این ترتیب شما در زمان باز کردن و چیدمان سردرگم نمی‌شوید.

از وسایل های که باز و جدا می کنید عکس بگیرید
عکاسی از سیم‌های پشت تلویزیون یا سایر دستگاه‌های الکترونیکی دیگر برای نصب مجدد آن‌ها در خانه جدید از دیگر توصیه های پیش از جابجایی است. این یک راه عالی برای زمانی است که شما قصد نصب مجدد وسایل را دارید و نمی‌دانید چگونه باید این کار را انجام دهید. از هر چیزی که احتمال می‌دهید ممکن است کارکرد آن را فراموش کنید می‌توانید عکس بگیرید.

خانه جدید را آماده و تمیز نمایید

یک راهنمایی برای اسباب کشی بهتر آماده کردن خانه جدید است. پیش از اینکه وسایلتان را به خانه جدید منتقل کنید حتماً آنجا را از نظر:

نظافت و تمیزی

بررسی موارد موردنیاز مثل رنگ کردن دیوارها یا نصب پرده جدید و ...

امکانات رفاهی و عدم وجود مشکل در نیازهای اولیه مثل آب , برق و ..

عدم وجود نشتی و بررسی وضعیت لوله‌ها

تعویض قفل‌ها و حفظ امنیت

روشنایی و نورپردازی خانه و سایر موارد مورد بررسی قرار دهید و مشکلات و کمبودها را برطرف نمایید.

در این روزها که با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنیم این مرحله از حساسیت بسیار خاص و ویژه ای برخوردار شده است. نهایت دقت خود را به کار بندید تا تمامی قسمت های خانه جدید را به درستی ضد عفونی نمایید. در حین جابجایی نیز باید به آلوده نشدن وسایل خود دقت نمایید.

انتقال وسایل بدون بسته بندی قبل از اثاث کشی انجام دهید
تا جایی که می‌توانید وسایلتان را با بسته بندی حمل کنید اما ممکن است برخی از وسایل را نتوان بسته بندی کرد. شما می‌توانید این وسایل را قبل از روز جابجایی به خانه جدید انتقال دهید. 

اگر حجم آن‌ها کم است این کار را با ماشین شخصی‌تان هم می‌توانید انجام دهید. همچنین برخی از وسایل 'گران قیمت یا وسایل شخصی هم هستند. شما نباید آن را در کنار دیگر وسایل داخل ماشین حمل بار قرار دهید.

این وسایل را خودتان شخصاً حمل کنید. در روز جابجایی ذهن شما کاملاً درگیراست بنابراین احتمال فراموش کردن چنین وسایلی بسیار زیاد است.

نکات و توصیه های زمان اسباب کشی
اگر پیش از شروع جابجایی نکات اسباب کشی بالا را رعایت کرده باشید در زمان اسباب کشی کمتر با مشکل مواجه می‌شود. فراموش کردن وسایل در بسته بندی و یا جا گذاشتن برخی از آن‌ها پس از حمل اثاثیه به خانه جدید از مهم‌ترین دغدغه‌ها در این زمان است.

 اما اگر پیش از آن زمان کافی برای بسته بندی صرف کرده باشید احتمالاً چنین مشکلاتی برای شما به وجود نمی‌آید. نکات و توصیه های ما در زمان اسباب کشی به شما کمک می‌کنند:

انتخاب ماشین مناسب از اصلی‌ ترین نکات اسباب کشی
از نکات اسباب کشی مهم که باید به آن توجه کنید وسیله نقلیه‌ای است که توسط آن وسایل شما جابجا می‌شود. امروزه از کامیون‌های حمل اثاث در اندازه‌های مختلف استفاده می‌شود. 

اندازه ماشین به حجم اثاثیه شما بستگی دارد. با شرکت باربری منتخب خود تماس بگیرید. درخواست اجاره ماشین اسباب کشی نمایید. از ویژگی‌های یک شرکت اتوبار خوب این است که با بررسی وسایل شما یک وسیله نقلیه مناسب برایتان انتخاب می‌کنند.

 اگر قصد باربری بین شهری دارید یک ماشین مسقف انتخاب کنید تا سلامت وسایلتان بیشتر تضمین شود.

حتما به این نکته توجه کنید که شرکت باربری باید کلیه یه پروتکل های بهداشتی را رعایت نماید.تا مبادا عاملی برای انتقال ویروس کرونا باشند.

توصیه های اسباب کشی در ملاقات با همسایه‌ها
از توصیه های اسباب کشی به منزل جدید آشنایی با همسایه‌ هاست. مطمئا، یک سلام دوستانه با مقداری غذای خانگی می‌تواند راه خوبی برای آشنایی با همسایه‌های جدیدتان باشد.

همچنین در صورت جابجایی به یک آپارتمان بلند بهتر است از قبل از قوانین و مقررات ساختمان جدید اطلاعات کسب کنید. همسایه‌ها می‌توانند اطلاعات خوبی در مورد مراکز تفریحی، خدماتی و آموزشی اطراف منزل به شما ارائه کنند.

 اگر فرزند داشته باشید این یک راه خوب برای آشنا کردن وی با محله جدید, یافتن دوستان تازه و انتخاب یک مدرسه خوب می‌تواند باشد.

توصیه های پس از اسباب کشی
توصیه های ما برای از اسباب کشی نیز می‌تواند به شما برای چیدمان بهتر و انجام بهتر کارها کمک نماید. در اینجا توصیه های ما مناسب برای زمانی است که شما اسباب کشی کرده‌اید و قصد چیدمان وسایل را دارید.

نحوه باز کردن کارتن‌های بسته بندی
نحوه باز کردن کارتن‌های بسته بندی از توصیه های ما پس از اسباب کشی است. قبل از اینکه بپرید و کارتن‌های بسته بندی را تصادفی باز کنید. اطمینان حاصل کنید که طبق لیست شما همه‌چیز منتقل شده است. 

اگر جعبه یا وسیله‌ای کم است آن را با شرکت باربری در میان بگذارید. زمانی که مطمئن شدید کارتن‌های اسباب کشی رابر اساس یک برنامه‌ریزی باز کنید تا از آشفتگی و سردرگمی خودتان اجتناب نمایید.

 نیازهای خود را مشخص کنید و بر اساس آن کارتن‌ها را باز کنید. اگرهم‌ اکنون به یک استراحت خوب نیاز دارید ابتدا تخت خود را بچینید. اگر به یک غذای خوب نیاز دارید وسایل آشپزی را باز کنید. و ...

چیدمان را از کجا شروع کنم
از توصیه های ما این است که پس از اسباب کشی ابتدا اتاق‌ خوابتان را تنظیم کنید. شما پس ازانجام کارهای سخت اثاث کشی نیاز به استراحت دارید. بنابراین همین‌ که اتاق و تخت خواب شما آماده‌ باشید خیالتان آسوده‌تر می‌شود. لازم نیست همه وسایل اتاق‌ خواب را در بدو ورود بچینید. همین‌که تخت شما مرتب و آماده یک خواب راحت باشد کافیست. 

پس از آن وسایل سرویس بهداشتی و حمام را بچینید که از پرمصرف‌ ترین بخش‌های خانه هستند زیرا شما و اعضای خانواده به یک دوش آب گرم برای رفع خستگی نیاز دارید. پس از آن نوبت به چیدمان وسایل ضروری آشپزخانه می‌رسد.

 مسلماً شما به یک غذای مناسب یا نوشیدنی خنک اگر اسباب کشی در تابستان است و یا یک نوشیدنی گرم مثل چای یا قهوه زمان اسباب کشی در زمستان نیاز دارید بنابراین وسایلی مثل یخچال و اجاق‌گاز راسریعاً نصب کنید و وسایل اولیه برای پخت‌ و پز را آماده کنید.

3- یک میزبان خوب باشید
از دیگر توصیه های اسباب کشی این است که از افرادی که به شما کمک می‌کنند، پذیرایی کنید.صرف‌ نظر از این‌ که آیا آن‌ها از دوستان شما هستند و یا باربرانی که از طرف شرکت‌های حمل بار اعزام‌ شده‌اند. ارائه نوشیدنی‌های مناسب فصل زمانی وتنقلات برای همه می‌تواند از خستگی آن‌ها بکاهد. همچنین تهیه یک غذای مناسب برای شام و یا سفارش غذای دلخواه آن‌ها می‌تواند یک قدردانی خوب از آن‌هاباشد. امیدواریم توصیه های اسباب کشی ما برای شما مفید واقع شود.

چگونه می توان یک اسباب کشی سریع و کم دردسری داشت ؟
کارتن های اسباب کشی برای بسته بندی از چند هفته قبل از اسباب کشی تهیه و آماده کنید و در زمان بسته بندی وسایلی را که دارای وزن سبک و حجم زیاد هستند را در کارتن های بزرگ و وسایلی که دارای وزن سنگین و حجم کم هستند رادر کارتن های کوچک بسته بندی کنید با اینکار حمل وسایل و بارها براحتی و بدون مشکل انجام می شود که باربری تهران با راه حل های بیشتر و مناسبی برای اصول بسته بندی دارد.
جمع کردن و بسته بندی هر بخش از وسایل منزل را به یک نفر بسپارید و درصورتی که خودتان تنها باید بسته بندی و جمع آوری وسایل را انجام دهید ،توصیه می شود تمام کارهای یک بخش را به پایان رسانده و بعد به سراغ دیرقسمت های خانه بروید نتیجه این روش این است که شما را از سردرگمی و آشفتگی نجات می دهد
فراموش نکنید که باید وسایل مورد نیاز اسباب کشی را در زمان بسته بندی کارتن ها روی محتویات و محل قرارگیری آنها را با برچسب و یا ماژیک مشخص کنید.
از یک نفر بخواهید که در منزل جدید مسئولیت نظارت بر کار انتقال وسایل را برعهده بگیرد تا مطمئن شوید که بسته ها در بخش مربوط به خود قرار می گیرند و از بی نظمی در جابجایی وسایل جلوگیری کند.
مرتب کردن انباری را به بعد از اتمام کار چیدمان داخل منزل موکول کنید.
توصیه می شود قبل از هر کاری وسایل مربوط به آشپزخانه را بچینید و مرتب کردن اثاثیه این بخش از خانه را در اولویت قرار دهید.

بهتر است که اول وسایل بزرگ و دست و پاگیر مانند کمدها و… را در یک گوشه از منزل که جلوی دست و پا نباشد، قرار دهید و در آخر و مطابق فضای باقیمانده آن ها را در بهترین جای ممکن مستقر کنید.
لباس هایی را که باید داخل کمد آویزان شوند را سریع در جای خود قرار دهید تا از چروک شدن آن ها جلوگیری شود و شما مجبور نشوید دوباره آنها را اتو کنید.
دقت کنید که گوشه ها ، زاویه ها و در کل تمام نقاط حساس وسایلی همچون میز، کمد و … را با استفاده از مقواهای ضخیم ، پلاستیک های حباب دار و سلفون عایق بندی کنید تا در زمان جابجایی زخمی نشوند.
حتما” پیش از اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزل و حمل آنها به محل جدید یک سرکشی به آنجا داشته باشید، تمیز کاری های لازم را انجام دهید بعلاوه در صورت لزوم آنجا را سم پاشی کنید تا مطمئن شوید هیچ حشره و جانور موذی در آنجا باقی نمانده و از شما سلب آسایش نکند .بسته بندی صحیح و اصولی اثاثیه منازل
همانطور که به بالاتر اشاره کردیم نحوه بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل برای اسباب کشی یکی مهمترین از مسائلی که افراد به آن توجه می کنند و نسبت به آسیب دیدن وسایلی که جا به جا می شوند نگرانند. 

باربری های با سابقه با پرسنلی مجرب در جهت رضایتمندی مشتریانشان در کنار رعایت تمام اصول ایمنی استاندارد خدماتی در زمینه بسته بندی را نیز ارائه می کنند. اگر در تهران هستید. رزرو یک باربری تهران به شما کمک می کند تا جابجایی لوازم خود را با خیال راحت انجام دهید.

 یکی از نکات بسیار مهم در اسباب کشی نوع بسته بندی لوازم منزل است که اگر با دقت و نظم کافی انجام شود می تواند روند اسباب کشی و جابجایی را سریعتر و راحتتر کند. چرا که هر نوع لوازمی شیوه بسته بندی مخصوص به خود را دارد و هر وسیله ای نوعی پوشش و عایق برای بسته بندی می طلبد.

 استفاده از کارتن های چند لایه با ضخامت بالا و متناسب به اندازه وسایل کمک بسیار زیادی می تواند به بسته بندی وسایل کند.

 برخی از مواد بسته بندی که در باربری تهران در اختیار شما قرار می دهیم عبارتند از: فوم ، نایلونهای حباب دار و ساده ، نایلکس ، سلفون ، کارتون های مقوایی ، جعبه های چوبی و پلاستیکی ، چسب پهن ، کاغذ باطله ، روزنامه ، ساک های حمل وسایل خواب ،جعبه های رگالدار حمل پوشاک ، وسایل حمل بار چرخ دار و ماژیک برای نوشتن مشخصات بسته ها روی آنها استفاده می شود.
بیشتر
 
   

 
شماره تلفن های باربری تهران جهت رزرو و مشاوره باربری   

 22746921- 021                        44354737 -021          | 09193264184|                     شماره باربری تهران  

 88698136 - 021                       44162435 - 021         |09109483772|                          شماره اتوبار تهران  

 

  باربری شرق ایران : تهران کرمان باربری تهران کرمان - -تهران مشهد-باربری تهران مشهد ، تهران یزد-باربری تهران یزد ،باربری تهران بیرجند, تهران بیرجند ، تهران بجنورد ,باربری تهران بجنورد،باربری تهران زاهدان-تهران زاهدان 
باربری جنوب ایران :  تهران اهواز -باربری تهران اهواز ،باربری تهران بندرعباس-  باربری تهران به بندرعباس ، باربری تهران به بوشهر ، تهران شیراز-باربری تهران شیراز ,تهران شهرکرد,باربری تهران شهرکرد,باربری تهران یاسوج,تهران یاسوج

linkedin    youtube     X   instagram 

free HitCOUNTER visitor counter