باربری تهران

باربری تهران - باربری بین شهری تهران-باربری تهران به شهرستان، حمل بار به شهرستان

+98(21)44354737 / +98(21)88698136
+98(21)44162435 / +98(21)22746921
 ۰۹۱۲۸۸۹۵۷۷۳-۰۹۱۹۳۲۶۴۱۸۴-۰۹۱۰۹۴۸۳۷۷۲
باربری تهران|باربری تهران به شهرستان|باربری شهرستان|باربری بین شهری|حمل بار به شهرستان

ارائه خدمات بسته بندی،حمل انواع بار، کالا و اثاثیه منزل از تهران به تمام نقاط ایران با بیمه و بارنامه
 
 اتوبار تهران و باربری تهرانصفحه اصلی

باربری فوق العاده و کم نظیر با بهترین خدمات

باربری تهران

مقالات باربری تهران

رمز موفقیت باربری تهران مشتری مداری است

مدیریت خوب و پاسخگو

کار سالم-اخلاق سالم

کارگرهای مجرب و حرفه ای 

لیست باربری های تهران به شهرستان

ارائه خدمات حمل و ارسال بار به تمام نقاط ایران

باربری کرج به شهرستان

 
 
   
بازگشت به صفحه قبل چاپ
باربری باربری تهران اصفهان- باربری تهران به اصفهان-وانت بار تهران اصفهان-نیسان بار تهران اصفهانباربری تهران اصفهان-باربری تهران به اصفهان-حمل بار به اصفهان-حمل بار از تهران به اصفهان-ارسال کالا از تهران به اصفهان-حمل اثاثیه منزل به اصفهان از تهران-باربری اصفهان-باربری اصفهان تهران-اتوبار تهران اصفهان-وانت بار تهران اصفهان-نیسان بار تهران اصفهان-حمل اثاثیه منزل به اصفهان-حمل مبل از تهران به اصفهان-پایانه باربری تهران اصفهان-باربری از اصفهان به تهران-باربری تهران

شماره باربری تهران اصفهان -22746921-44162435-021 شماره تماس مدیریت:09193264184

باربری تهران اصفهان

باربری تهران اصفهان با بیمه و بارنامه دولتی

شرکت باربری تهران اصفهان متخصص حمل بار به اصفهان، بزرگترین باربری و تخصصی ترین باربری در حمل انواع بار،کالا و اثاثیه منزل،لوازم اداری،لوازم شرکتی،گاوصندوق،پیانو،مبلمان،ساید بای ساید به اصفهان .

ما با ارائه خدمات ارسال و حمل انواع بار،کالا و اثاثیه منزل از تهران و شهرهای اطراف تهران به اصفهان با بیمه و   بارنامه رسمی و دولتی با کمترین قیمت و ارزان ترین هزینه و کرایه، بارهای شما را جابجا می کنیم.


باربری به اصفهان-حمل بار به اصفهان,حمل اثاثیه منزل به اصفهان- حمل بار به اصفهان با وانت- حمل بار به اصفهان با نیسان- حمل بار به اصفهان با خاور مسقف- حمل بار به اصفهان با کامیون- حمل بار به اصفهان با تریلی


باربری تهران اصفهان

حمل بار به اصفهان-هزینه حمل بار به اصفهان-قیمت باربری تهران به اصفهان-هزینه باربری به اصفهان-کرایه باربری به اصفهان-هزینه اسباب کشی به اصفهان


 لیست قیمت و کرایه باربری تهران به اصفهان با توجه به روز و مکان بارگیری -نوع بار و تناژ و وزن بار  متفاوت است و امکان تغییر قیمت ممکن است


هزینه وانت بار از تهران به اصفهان-کرایه وانت از تهران به اصفهان 1100 هزار

هزینه نیسان از تهران به اصفهان-کرایه نیسان از تهران به اصفهان 1300 هزار

هزینه خاور از تهران به اصفهان-کرایه خاور از تهران به اصفهان 1450 هزار 

هزینه خاور مسقف از تهران به اصفهان-کرایه خاور مسقف از تهران به اصفهان 1650

هزینه کامیون تک از تهران به اصفهان-کرایه کامیون تک از تهران به اصفهان 2900

هزینه کامیون جفت از تهران به اصفهان-کرایه کامیون جفت از تهران به اصفهان 3800

هزینه تریلی از تهران به اصفهان-کرایه تریلی از تهران به اصفهان 6200

قیمت های درج شده در سایت قیمت های سال 1401 می باشد و چون قیمت های حمل و نقل بروز می باشد لطفا جهت آگاهی از کرایه روز با ما تماس بگیرید

حمل بار به اصفهان

ارائه خدمات حمل و نقل کالای اتوبار تهران اصفهان شهرستان به مراکز دولتی و خصوصی اعم از حمل و نقل کالای تجاری ، مواد اولیه ،کالای ساختمانی ، مواد شوینده ، ماشین آلات ، وسایل نقلیه ، اثاثیه منزل ، کالاهای کشاورزی ، کالای انفورماتیک ، کالای صنعتی ، کالای فراورده های نفتی ، کالای شبکه ای و مخابراتی ، کالای صادراتی ، کالای وارداتی ، کالای نمایشگاه ها و نمایشگاهی ،کالای اداری ، کالای کارخانه ها و کارگاه ها ، کالای گمرکی و کانتینر به کلیه شهرهای ایران و کلیه نقاط مرزی باربری تهران

باربری تهران به اصفهان با سرویس دهی و حمل بار از تهران به تمام شهرستان های اصفهان

باربری تهران,اتوبار,باربری,اتوبار تهران,حمل بار به شهرستان ها

هزینه حمل بار به اصفهان-قیمت باربری تهران به اصفهان

وانت نیسان 240 هزارتومان-خاور روباز و خاور چوبی 340 هزار تومان-خاور مسقف 390 هزار تومان

جهت اطلاع از هزینه حمل بار با تریلی و حمل بار با کامیون تماس بگیرید

باربری تهران اصفهان با نرخ اتحادیه و با سرویس vip باربری تهران اصفهان با خاورهای مسقف و بزرگ و موکت کاری شده مخصوص اثاث کشی و با متخصص ترین پرسنل حمل بار

باربری تهران اصفهان حمل بار خاورهای (مسقف،روباز)-وانت(نیسان،پیکان)-کامیون(تک،جفت)-تریلی(کفی-بغل دار-ترانزیت)


 خاور مسقف اثاث کشی تهران به اصفهان و حمل اثاثیه منزل به اصفهان


برای حمل اثاثیه از تهران به اصفهان با خاور مسقف و ایسوزو مسقف مجهز به پتو و بار کارگران مجرب و یا دیگر شهرهای استان اصفهان می توانید با باربری تهران اصفهان تماس بگیرید. در حمل اثاثیه به شهرستان , حمل اثاثیه از تهران به استان اصفهان به این نکته بارها اشاره کرده‌ایم که برای باربری شهرستان از جمله حمل اثاثیه از تهران به اصفهان نیاز است تا بارنامه دولتی صادر شود .

و در صورتی که شما حمل بار خود را مستقیماً به باربری که مجوز صدور بارنامه را دارد نسپارید در این بین دلال ها واسط شما و باربری می شوند و مبلغ بسیار زیادی را به عنوان کمیسیون از هزینه پرداختی شما را برمی دارند .

 در حالیکه در صورتی که شما با یک باربری معتبر کار کنید باربری سودی در حدود ۵ الی ۱۰ درصد از کل مبلغ را به عنوان کارمزد دریافت می کند. کارشناسان ما در باربری تهران سعادت آماده هستند تا راهنمایی های لازم را در زمینه حمل اثاثیه شهرستان به شما ارائه کنند.

جابجایی اسباب منزل از تهران به اصفهان با مجهزترین باربری در تهران توسط شرکت های باربری تهران انجام می گیرد


متخصص در اثاث کشی به اصفهان با سابقه 20 سال توسط مجرب ترین واحد حمل بار در تهران


اعلام کرایه خاور مسقف اصفهان پس از اعلام بار توسط صاحبین بار و بررسی دقیق اثاث منزل و حجم آن


بیمه نامه ایران با پوشش دهی کامل مختص به اسباب منزل


شرکت باربری تهران یکی از قدیمی ترین شرکت های حمل و نقل دارای سامانه هوشمند اعلام کرایه در تهران می باشد


دیگر نگران اثاث کشی به اصفهان از تهران نباشید تنها با یک تماس با متخصصان های بار در کمترین زمان اثاث منزل خود را به اصفهان جابجا نمایید
اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی در اصفهان

هدف باربری ما کسب رضایت مشتریان محترم و حفظ عنوان بهترین شرکت اسباب کشی در اصفهان است


حمل اثاثیه منزل اصفهان

باربری تهران به اصفهان در خدمات اسباب کشی منزل در اصفهان و حمل اثاثیه منزل در اصفهان سال ها تجربه دارد. ما با استفاده از کارگران ماهر، ورزیده و آموزش دیده در زمینه حمل اثاثیه منزل در اصفهان، و با برخورداری از ناوگان باربری مجهز و مدرن، خدماتی شایسته همشهریان محترم اصفهانی ارائه می دهیم. 


در عین خدمات حرفه ای، قیمت حمل اثاثیه منزل اصفهان در باربری تهران کاملا رقابتی، منصفانه و مناسب است. ما به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان محترم هستیم و حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان و بین اصفهان و سایر شهرهای استان اصفهان را انجام می دهیم. 


ما آماده ایم در صورت درخواست مشتری، بسته بندی اثاث منزل را به صورت اصولی و حرفه ای انجام دهیم. ما به عنوان یکی از بهترین شرکت های اتوبار اصفهان با برنامه ریزی حساب شده، اسباب کشی شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهد تا مشتری کمترین دغدغه را در زمان اسباب کشی داشته باشد.


حمل اثاثیه منزل اصفهان

شرکت اسباب کشی باربری تهران اصفهان پیشرو در جابجایی اثاثیه منزل در اصفهان

نیروی کار حرفه ای و آموزش دیده، با امکان بسته بندی وسایل در صورت درخواست مشتری


حمل اثاث منزل اصفهان با برنامه ریزی اصولی، سریع، حرفه ای و ارزان


چرا ما؟

تجربه ما در اسباب کشی: شرکت باربری ما سال ها به صورت تخصصی در زمینه حمل اثاثیه منزل در اصفهان تجربه دارد و این تجربه، کیفیت خدمات اسباب کشی ما را بالا برده است. هیچ موفقیتی اتفاقی نیست.


کارگر اسباب کشی آموزش دیده و ماهر: کارگران اثاث کشی باربری ما آموزش دیده، ورزیده و ماهر هستند. کارگر جابجایی لوازم منزل باید آموزش دیده و حرفه ای باشد و تجربه جابجایی وسایل منزل مانند یخچال و لباس شویی را داشته باشد.


 کارگر حمل اثاثیه باید ورزیده و ماهر باشد تا از لب پر شدن مبلمان، خش افتادن روی یخچال، شکستگی لوازم الکترونیکی و آسیب لوازم منزل جلوگیری کند.


اسباب کشی ارزان اما حرفه ای: شرکت اسباب کشی ما در عین اینکه در امر حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی متخصص و حرفه ای است، قیمت ارزان و رقابتی را به مشتری پیشنهاد می دهد. نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل در اصفهان توسط اتحادیه خدمات حمل و نقل اصفهان تصویب شده ولی قیمت های ما همیشه از نرخ مصوب کمتر و ارزانتر است.


بسته بندی اصولی اثاثیه منزل: در صورتی که مایل باشید ما می توانیم با روش های حرفه ای و اصولی بسته بندی اثاثیه منزل را برای شما انجام دهیم. بسته بندی اصولی اثاثیه منزل از وارد آمدن خسارت به آن ها جلوگیری می کند. ما برای بسته بندی از کارتن های ضخیم و استاندارد استفاده می کنیم. هزینه بسته بندی جداگانه محاسبه و به مشتری اعلام می شود.


ناوگان مجهز و پیشرفته: شرکت باربری تهران اصفهان برای حمل اثاث منزل در اصفهان ناوگان مجهزی دارد. متناسب با حجم بار و اثاثیه و وسائل منزل، وسیله نقلیه انتخاب می شود. کامیون اسباب کشی، خاور مسقف، ایسوزو کامیونت، وسایل نقلیه در دسترس هستند. 


ناوگان حمل اثاثیه منزل ما مسقف و مجهز به پتوی کافی برای جلوگیری از آسیب دیدگی اثاثیه خانه حین جابجایی می باشد. می توانید به شرکت ما به عنوان باربری ایسوزو اصفهان یا برای کرایه ایسوزو در اصفهان یا کرایه هر نوع وسیله مورد نظر، اعتماد کنید.


بیمه اسباب کشی و اعتبار شرکت ما: شرکت های معتبر بار و اثاثیه منزل را بیمه می کنند. شرکت ما برای اطمینان خاطر مشتری، لوازم منزل و همه بار را به صورت رایگان بیمه می کند. با بیمه وسایل در صورت بروز حادثه احتمالی در انتقال و اسباب کشی، شرکت بیمه خسارت مالی وارد شده را جبران می کند و مشتری می تواند با دغدغه کمتر اسباب کشی کند. حتما موقع حمل اثاثیه منزل مطمئن شوید که اثاثیه منزل شما بیمه می شود.


جابجایی و حمل و نقل سریع و آسان اثاثیه منزل: ما برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل شما در اصفهان برنامه ریزی می کنیم تا زمان اسباب کشی را به حداقل برسانیم. 


زمان لازم برای بسته بندی، محل منزل، وسعت یا تنگی کوچه یا خیابان محل، زمان حضور وسیله نقلیه، هماهنگی با وسیله نقلیه و کارگر حمل اثاثیه در برنامه ریزی ما مد نظر قرار می گیرد تا مشتری بهتر بتواند برای زمان خود برنامه ریزی کند.


ارسال خرده بار به اصفهان

حمل خرده بار به اصفهان

حمل بار از تهران به تمام شهرستان ها در این شرکت انجام می شود همچنین حمل انواع کالا های سبک و سنگین را هم انجام می دهد. اما جهت حمل بار و کالاهای کوچک و ریز شما می توانید جهت حمل خرده بار به اصفهان با باربری های خیابان شوش تهران شامل وطن بار،شاهین ،اقتصاد،شمس،جهانگیر بار،تهران سعادت،تماس بگیرید. 

برای جلوگیری از مشکلات پیش آمده و اعتراض رانندگان، سیستم مجزایی را برای حمل خرده بار طراحی کرده است. شما مشتریان گرامی با خیالی آسوده و قیمت های مناسب می توانید انواع مختلف خرده بارها را به اصفهان و شهرهای دیگر اصفهان انجام دهید.


 

باربری تهران اصفهان با بیمه و بارنامه دولتی آماده همکاری با کلیه ارگانها و سازمانهای دولتی و خصوصی در زمینه حمل و نقل

  باربری تهران حمل بار همه روزه به : مناطق مرکزی ایران : تهران اراک ،تهران اصفهان ،تهران قزوین ،تهران قم ، تهران کرج ، تهران سمنان شمال ایران:تهران رشت،تهران ساری،تهران شمال،تهران رامسر،تهران آمل،تهران بابل،تهران لاهیجان، تهران گرگان،تهران اردبیل غرب ایران : تهران همدان ، تهران کرمانشاه ، تهران خرم آباد ، تهران ارومیه ، تهران سنندج ، تهران تبریز ، تهران زنجان شرق ایران : تهران کرمان ، تهران مشهد ، تهران یزد ، تهران بیرجند ، تهران بجنورد ، تهران زاهدان جنوب ایران : تهران اهواز ، تهران بندرعباس ، تهران بوشهر ، تهران شیراز

باربری تهران به اصفهان
شهرهای استان اصفهان:

باربری تهران به آران و بیدگل-حمل بار به آران و بیدگل •  باربری تهران به اردستان -حمل بار به اردستان•  باربری تهران به اصفهان •  باربری تهران به برخوار • باربری تهران به بوئین و میاندشت • 
باربری تهران به تیران و کرون • باربری تهران به چادگان -حمل بار به چادگان•  باربری تهران به خمینی‌شهر •  باربری تهران به خوانسار • -حمل بار به خوانسار
باربری تهران به خور و بیابانک -حمل بار به خور و. بیابانک•  باربری تهران به سمیرم-حمل بار به سمیرم •  باربری تهران به شاهین‌شهر و میمه -حمل بار به شاهین شهر•  باربری تهران به شهرضا • -حمل بار به شهرضا
باربری تهران به دهاقان • باربری تهران به فریدن • باربری تهران به فریدون‌شهر •  باربری تهران به فلاورجان • -حمل بار به فلاورجان
باربری تهران به کاشان-حمل بار به کاشان • باربری تهران به گلپایگان-حمل بار به گلپایگان •  باربری تهران به لنجان •  باربری تهران به مبارکه-حمل بار به مبارکه • باربری تهران به نایین • -حمل بار به نایین
باربری تهران به نجف‌آباد-حمل بار به نجف آباد اصفهان •  باربری تهران به نطنز-حمل بار به نطنز
بیشتر
 
   
بازگشت به صفحه قبل چاپ

 
شماره های  باربری تهران جهت رزرو و مشاوره باربری   

 22746921- 021                        44354737 -021          | 09193264184|                     باربری تهران  

 88698136 - 021                       44162435 - 021         |09109483772|                          اتوبار تهران  

 

  باربری شرق ایران : تهران کرمان باربری تهران کرمان - -تهران مشهد-باربری تهران مشهد ، تهران یزد-باربری تهران یزد ،باربری تهران بیرجند, تهران بیرجند ، تهران بجنورد ,باربری تهران بجنورد،باربری تهران زاهدان-تهران زاهدان 
باربری جنوب ایران :  تهران اهواز -باربری تهران اهواز ،باربری تهران بندرعباس- تهران بندرعباس ، باربری تهران به بوشهر ، تهران شیراز-باربری تهران شیراز ,تهران شهرکرد,باربری تهران شهرکرد,باربری تهران یاسوج,تهران یاسوج

  

free HitCOUNTER visitor counter