باربری تهران
باربری تهران،بهترین باربری تهران به شهرستان
ارائه خدمات حمل بار از تهران به شهرستان ها با کمترین کرایه و هزینه
  +98(21)44354737 / +98(21)88698136
+98(21)44162435 / +98(21)22746921
 ۰۹۱۲۸۸۹۵۷۷۳-۰۹۱۹۳۲۶۴۱۸۴-۰۹۱۰۹۴۸۳۷۷۲
باربری برون شهری تهران|بهترین باربری بین شهری|حمل بار به شهرستان

ارائه خدمات باربری و حمل و نقل،بسته بندی،حمل انواع بار، کالا و اثاثیه منزل از تهران به تمام نقاط ایران با بیمه و بارنامه
وانت-نیسان-خاور-ایسوزو-کامیونت-خاور مسقف-کامیون تک-کامیون جفت-تریلی
 
 اتوبار تهران و باربری تهرانصفحه اصلی

باربری فوق العاده و کم نظیر با بهترین خدمات

باربری تهران

مقالات باربری تهران

رمز موفقیت باربری تهران مشتری مداری است

مدیریت خوب و پاسخگو

قیمت باربری

کار سالم-اخلاق سالم

کارگرهای مجرب و حرفه ای 

لیست باربری های تهران به شهرستان

ارائه خدمات حمل و ارسال بار به تمام نقاط ایران

باربری کرج به شهرستان

 
 
   
باربریباربری شرق تهران-باربری شرق تهران به شهرستان
اگر قصد حمل اثاثیه منزل به شهرستان دارید و می‌خواهید از قیمت حمل اثاثیه منزل بین شهری و نرخ کرایه حمل بار آگاه شوید به اطلاع شما می‌رساند  نرخ حمل اثاثیه منزل به شهرستان و هزینه باربری از تهران به شهرستان و کرایه نیسان به شهرستان به شرح زیر است:

 

خدمات حمل بار به شهرستان در باربری تهران:

  باربری خاور

 حمل بار به شهرستان با نیسان

 باربری غرب تهران به شهرستان

 باربری شرق تهران به شهرستان

 باربری جنوب تهران به شهرستان

 اسباب کشی به شهرستان

برای قیمت تریلی و کامیون به شهرستان با ما تماس بگیرید.

شماره تماس باربری تهران به شهرستان 
09128895773

 

در ادامه می‌توانید نرخ کرایه خاور باربری بین شهری، نرخ ایسوزو، نرخ کرایه نیسان برون شهری و قیمت حمل کالا به شهرستان و هزینه اسباب کشی از تهران به شهرستان را مشاهده کنید.

 

جدول هزینه باربری از تهران به شهرستان
لیست قیمت باربری بین شهری ۱۴۰۰ (هزارتومان)

   وانت نیسان خاور روبسته خاور روباز
هزینه باربری از تهران به کرج ۳۳۰ ۸۸۰ ۸۷۰
هزینه باربری از تهران به اراک ۸۹۰ ۱۳۵۰ ۱۲۵۰
هزینه باربری از تهران به اردبیل ۱۲۵۰ ۲۲۰۰ ۲۱۰۰
هزینه باربری از تهران به ارومیه ۱۲۵۰ ۲۲۵۰ ۲۱۵۰
وانت نیسان خاور روبسته خاور روباز
هزینه باربری از تهران به اصفهان ۸۹۰ ۱۶۵۰ ۱۵۵۰
هزینه باربری از تهران به اهواز ۲۱۰۰ ۲۹۰۰ ۲۸۰۰
هزینه باربری از تهران به ایلام ۱۴۵۰ ۲۳۵۰ ۲۲۵۰
وانت نیسان خاور روبسته خاور روباز
هزینه باربری از تهران به بجنورد ۱۵۵۰ ۲۶۵۰ ۲۵۵۰
هزینه باربری از تهران به بندرعباس ۲۴۵۰ ۳۹۰۰ ۳۸۰۰
هزینه باربری از تهران به بوشهر ۲۲۰۰ ۳۶۰۰ ۳۵۰۰
وانت نیسان خاور روبسته خاور روباز
هزینه باربری از تهران به بیرجند ۲۶۰۰ ۳۳۰۰ ۳۲۰۰
هزینه باربری از تهران به تبریز ۱۲۰۰ ۲۱۰۰ ۲۰۰۰
هزینه باربری از تهران به خرم اباد ۱۰۵۰ ۱۹۰۰ ۱۸۰۰
هزینه باربری از تهران به رشت ۹۷۰ ۱۷۵۰ ۱۶۵۰
وانت نیسان خاور روبسته خاور روباز
هزینه باربری از تهران به زاهدان ۳۲۰۰ ۴۷۰۰ ۴۶۰۰
هزینه باربری از تهران به زنجان ۹۵۰ ۱۷۵۰ ۱۶۵۰
هزینه باربری از تهران به ساری ۹۷۰ ۱۷۵۰ ۱۶۵۰
وانت نیسان خاور روبسته خاور روباز
هزینه باربری از تهران به سمنان ۹۵۰ ۱۵۵۰ ۱۴۵۰
هزینه باربری از تهران به سنندج ۱۲۵۰ ۱۸۵۰ ۱۷۵۰
هزینه باربری از تهران به شهرکرد ۱۱۵۰ ۱۹۵۰ ۱۸۵۰
وانت نیسان خاور روبسته خاور روباز
هزینه باربری از تهران به شیراز ۱۵۸۰ ۲۹۵۰ ۲۸۵۰
هزینه باربری از تهران به قزوین ۷۲۰ ۱۳۰۰ ۱۲۰۰
هزینه باربری از تهران به قم ۶۹۰ ۱۴۵۰ ۱۳۵۰
وانت نیسان خاور روبسته خاور روباز
هزینه باربری از تهران به کرمان ۱۹۷۰ ۳۱۰۰ ۳۰۰۰
هزینه باربری از تهران به کرمانشاه ۱۳۵۰ ۱۸۵۰ ۱۷۵۰
هزینه باربری از تهران به گرگان ۱۲۵۰ ۲۲۰۰ ۲۱۰۰
وانت نیسان خاور روبسته خاور روباز
هزینه باربری از تهران به مشهد ۱۵۵۰ ۲۶۵۰ ۲۵۵۰
هزینه باربری از تهران به همدان ۸۹۰ ۱۴۵۰ ۱۳۵۰
هزینه باربری از تهران به یاسوج ۱۷۵۰ ۲۸۰۰ ۲۷۰۰
وانت نیسان خاور روبسته خاور روباز
هزینه باربری از تهران به یزد ۱۳۵۰ ۲۲۰۰ ۲۱۰۰
هزینه باربری از تهران به کیش ۲۹۰۰ ۴۸۵۰ ۴۷۵۰
هزینه باربری از تهران به قشم ۲۹۰۰ ۴۸۵۰ ۴۷۵۰
اگر شهری که به دنبالش هستید در جدول بالا نیست اینجا کلیک کنید.

 

خاور شهرستان در ۲ نوع مسقف و روباز وجود دارد. خاور مسقف (روبسته) برای حمل اثاثیه منزل، مبلمان، وسایل اداری و کالا مناسب است. خاور روباز (چوبی) برای بارهای صنعتی و میوه مورد استفاده است. خاور مسقف به طور متوسط ۱۰۰ هزارتومان گرانتر از روباز است. خاور در انواع بنز ۶۰۸، ایسوزو و هیوندا موجود است. برای شهرستان ایسوز و هیوندا بهتر است چون سرعت بیشتری دارد. باربری باراست به عنوان شرکت باربری تهران به شهرستان و حمل بار به شهرستان با کامیون آماده انتقال بار اثاثیه منزل به شهرستان هست. برای اسباب کشی به شهرستان و حمل باربری تهران به شهرستان، ارسال کالا از تهران به شهرستان و کرایه خاور بین شهری میتوانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

 

شماره تماس باربری تهران

باربری تهران به شهرستان

021-44354737

09128895773

 


کارگران در حال بارگیری اثاثیه منزل به داخل خاور روباز

باربری تهران به شهرستان
۱- کرایه ماشین: کرایه خاور بین شهری براساس نرخ مصوب اتحادیه باربری بین شهری و نرخ مصوب دولتی (تن بر کیلومتر) هست.

 

2- قیمت کارگر: قیمت اعلام شده فقط مربوط به کرایه ماشین است و “دستمزد کارگر” و “هزینه بارگیری وسایل سنگین و خاص” مثل یخچال ساید و پیانو جداگانه محاسبه می‌شود. دستمزد هر کارگر در تهران بین ۱۲۰ تا ۱۷۰ هزار تومان است. برای بارگیری معمولاً بین ۳ تا ۴ کارگر ارسال میشود. به طور مثال در یک اسباب کشی از طبقه سوم برای جابه جایی اثاثیه منزل (بدون یخچال سای باید ساید، گاوصندوق، کتابخانه و بوفه خیلی بزرگ، پیانو و هر وسیله ای که وزن و حجم آن بالا باشد) هزینه سه کارگر ۳۶۰ هزارتومان خواهد بود. در مواردی که حجم بار زیاد و تعداد طبقات بالا باشد دستمزد کارگر مبلغ زیادی خواهد شد. هزینه حمل وسایل نامتعارف مثل ساید و پیانو به هزینه اسباب کشی اضافه میشود. اگر جهت تخلیه در شهرستان به کارگر نیاز داشته باشید، کارگر اسباب کشی در مقصد (شهرهای نزدیک مثل دماوند، قم و یا قزوین) توسط ما ارائه می‌شود ولی برای شهرهای دور خودتان جداگانه باید کارگر بگیرید. اگر کارگر همراه راننده به مقصد شهرهای نزدیک جهت تخلیه بار حرکت کند هزینه آن بین ۲۸۰ تا ۳۲۰ هزارتومان خواهد بود.

 

3- هزینه بیمه: هزینه بیمه برای هر ۱ میلیون تومان ارزش بار، ۱۳۰۰ تومان هست. یعنی اگر ارزش اثاثیه شما ۱۰۰ میلیون باشد، حق بیمه شما ۱۰۰ ضرب‌ در ۱۳۰۰ یعنی ۱۳۰ هزارتومان خواهد بود. بیمه تا ۵ برای نیسان و ۲۰ میلیون برای خاور رایگان است. در مجموع هزینه تمام شده باربری به شهرستان شامل سه هزینه است: کرایه ماشین + هزینه کارگر بارگیری + هزینه بیمه. (شکل زیر)

 


 

 

4- ما به تمام نقاط کشور، کلیه شهرستان‌ها، مناطق مرزی و حتی روستاها هم ارسال بار و وسایل داریم. برای روستاها با توجه به اینکه چند کیلومتر فاصله دارد یا مسیر خاکی دارد یا نه، هزینه‌های اتوبار شهرستان تغییر می‌کند. حمل بار از کرج به شهرستان برای شهرهایی که در مسیر کرج نیستند برای نیسان ۱۰۰ هزارتومان و برای خاور ۲۰۰ هزارتومان افزایش قیمت دارد. مثلاً هزینه کرج به تبریز با هزینه تهران به تبریز یکی هست ولی هزینه باربری کرج به مشهد ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزارتومان از باربری تهران به مشهد بیشتر است.

 

5 – بارهای شهرستان از طریق پایانه باربری تهران که در ۴۰ کیلومتری تهران قرار دارد به شهرستان ارسال می‌شوند. راننده خودروی شما به پایانه مراجعه کرده و بارنامه رسمی دریافت می‌کند. بعد راننده بارنامه را به مشتری تحویل می‌دهد، مشتری آن را رویت کرده و اجازه بارگیری به راننده می‌دهد. هزینه بارنامه رایگان هست مگر اینکه باری کنسل بشود. که در این صورت از مشتری خسارت بارنامه دریافت می‌شود. با در دست داشتن بارنامه می‌توانید خسارت‌های احتمالی به بار را پیگیری کنید. اگر وسایل مشتری درصورت آتش سوزی یا چپ کردن ماشین آسیب ببیند یا وسط راه چیزی از وسایل بشکند یا وسایل خط و خش بیفتد و خسارت بالا باشد مشتری می‌تواند به بیمه مراجعه کند و درخواست غرامت کند.

 

6- برای اسباب کشی به شهرستان و سفارش کامیون حمل اثاثیه منزل به شهرستان بهتر است از خاور روبسته یا مسقف استفاده کنید. نیسان‌ها به صورت مسقف یا اتاق‌دار نیستند و روی آن‌ها چادر کشیده می‌شود. خاور روبسته در دو نوع فلزی و چادری موجود است. خاور روبسته فلزی یا کانتین‌دار بهتر از خاور چادری است. طول کامیونها از ۴ و نیم متر تا ۵ و نیم متر متغیر میباشد که کامیونهای با طول  ۵ و نیم متر برای بارهای شهرستان ارسال می‌گردد. ارتفاع کامیونهای اتوبار شهرستان تا ۲ و ۷۰ هم میرسد که بزرگترین ازین اندازه وجود ندارد عرض ۹۰ درصد ماشینهای مخصوص اسباب کشی هم ۲ و ۲۰ میباشد.

 

7- هرگونه توقف و بارگیری مجدد در مسیر و یا محدودیت‌های ترافیکی باعث افزایش کرایه ماشین خواهد شد. در صورتی که در حین مسیر، راننده مجبور به بارگیری مجدد شود و یا به هر دلیلی توقف داشته باشد بسته به زمانی که معطل می‌شود کرایه باربری افزایش پیدا می‌کند. پس بهتر است این موارد را قبلاً با شرکت باربری هماهنگ کنید تا در پایان کار با مبلغی متفاوت از سمت راننده مواجه نشوید. ممکن است به خاطر گرمی هوا در شهرهای جنوبی، تعداد ماشین‌ها در آن مسیر کمتر شود و خود باعث افزایش کرایه شود. همچنین توجه کنید اگر راننده از شما درخواست مبلغ بیشتری کند، قبل از هر پرداختی با ما تماس بگیرید. پیش آمده راننده در پایان کار از مشتری درخواست پول بیشتری کرده، ولی مشتری پس از تماس با واحد اجرایی این مسئله را جویا شده و با پیگیری همکاران راننده در مورد قیمت توجیه شده است.

 

8- زمان رسیدن خاور بین شهری به درب منزل شما، ۴ ساعت پس از تماس شماست. ولی بهتر است برای ارسال بار و وسایل به شهرستان از ۲۴ ساعت قبل کامیون مخصوص اسباب کشی خود را رزرو بفرمایید. به این دلیل که هم خاور و هم راننده مخصوص شهرستان آماده و مجهز شوند. و اینکه خود راننده اقدام به صدور بیمه و بارنامه بار بکند تا در مسیر خود دچار جریمه نشود. مشتری می‌تواند پشت سر خاور به سمت مقصد برود. سرعت خاور و توقفاتش مثل اتوبوس بین شهری است. زمان رسیدن بار به شهرستان مقصد به شرح جدول زیر است.

 

زمان رسیدن بار به شهرستان

زمان رسیدن به شهرستان زمان رفت معمولی + زمان بیشتر مثال
شهرهای نزدیک (زیر ۱۰۰۰ کیلومتر) هر ۸۰ کیلومتر یک ساعت تبریز: ۸ ساعت
شهرهای نیمه دور (بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کیلومتر) هر ۸۰ کیلومتر یک ساعت  + دو ساعت بیشتر بندرعباس:  ۱۸ ساعت
شهرهای دور (بالای ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ کیلومتر) هر ۸۰ کیلومتر یک ساعت  + شش ساعت بیشتر چابهار:  ۲۸ ساعت
 

9- دقت کنید ما به صورت دربستی یا اختصاصی و غیراشتراکی کاری می‌کنیم. یعنی هر چه قدر بار شما باشد باید تمام هزینه‌های یک خاور یا وانت را پرداخت کنید. همچنین حمل بار از درب منزل به درب منزل مقصد است. بار شما در تهران از منزل تحویل گرفته می‌شود و درب منزل مقصد تحویل داده خواهد شد.

 

10- اگر به دنبال باربری های شهرستان هستید توصیه می‌کنیم از لیست باربری های تهران به شهرستان که از اتحادیه باربری برون شهری تهران مجوز فعالیت دارند برای حمل بار استفاده کنید. دو دسته باربری وجود دارد یکی باربری شهرستان و دیگری باربری شهری. باربری شهرستان برای انتقال بار به شهرستان استفاده می‌شود و منظور از اتوبار یا باربری شهری همان باربری داخل شهری هست که صرفاً برای حمل اثاثیه منزل از یک خیابان به خیابان دیگر در یک شهر استفاده می‌شود.

 

شماره تماس باربری شهرستان 

 

02188698136

 

09128895773

 

باربری و حمل بار
روش های ارزان‌تر برای حمل بار به شهرستان
باربری تهران به شهرستان با شوش، اتوبوس و پست: اگر قصد ارسال خرده بار به شهرستان را دارید و دنبال هزینه کم هستید از باربریهای واقع در جنوب شهر تهران (خیابان شوش) مانند باربری شمس ، حامد بار می‌توانید استعلام قیمت کنید. سیستم کاری این شرکت‌ها به این صورت است که ‌خرده بارهای مشتریان را جمع کرده و با وسایل سنگین باربری مثل کامیون ده چرخ به شهر مقصد ارسال می‌کنند ولی معمولاً برای دریافت بار خود باید به انبار شرکت در همان شهر مراجعه کنید. در صورتی که بارتان کمتر از ۱۰۰ کیلو باشد برای ارسال آن می‌توانید به انبار پایانه‌های مسافربری نزدیک به محل زندگی مانند اتوماسیون بیهقی ، پایانه شرق تهران و یا غیره مراجعه کنید. حالت سوم برای حمل بار به شهرستان ارزان تحویل درب به درب است. بعضی شرکت‌ها مثل چاپار یا تیپاکس یا کالارسان به درب منزل یا شرکت شما مراجعه کرده و بار شما، که قصد حمل آن به شهرستان را دارید تحویل گرفته و درب شرکت یا منزل مقصد تحویل می‌دهند.  این روش برای ارسال بسته مناسب است. با ترفند‌های معرفی شده در راهنمای باربری ارزان هزینه‌های باربری به شهرستان را به طور قابل توجهی کاهش دهید.

حمل مبل از تهران به شهرستان
بعضی از خانواده‌ها برای خرید مبلمان و جهیزیه به تهران می‌‌آیند و از جاهایی مثل یافت آباد یا چهاردانگه اقدام به خرید و ارسال مبل می‌کنند. اگر قصد انتقال مبل خود به شهرستان دارید، باراست به صورت تخصصی در زمینه باربری مبلمان فعالیت می‌کند. اگر قصد ارسال بار مبلمان با قیمت مناسب به شهرستان دارید، کرایه حمل مبل از تهران به شهرستان همان قیمت باربری تهران به شهرستان هست و فرقی نمی‌کند. فقط باید ماشین خود را انتخاب کنید: حمل مبل راحتی ۷ نفره با نیسان و مبل راحتی ۹ نفره و مبل‌های سلطنتی با خاور صورت می‌گیرد.

اسباب کشی از تهران به شهرستان
اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل دو واژه مشابه برای ارسال بار وسایل منزل به شهرستان هستند. اسباب کشی از تهران به شهرستان توسط وانت، نیسان و خاور انجام می‌گیرد. اسباب کشی از تهران به شهرستان ممکن است ارسال مبل به شهرستان باشد یا وسایل خانه ولی در هر حالت می‌توانید از خدمات باربری حمل اثاثیه منزل به شهرستان باراست استفاده کنید. برای اسباب کشی و باربری حمل اثاثیه منزل به شهرستان می‌توانید از لیست شرکت‌های معتبر باربری تهران به شهرستان استفاده کنید. یا با استفاده از پایانه کامیون تهران یا نیسان تهران حمل بار به شهرستان با قیمت ارزان و مناسب را تجربه کنید. وقتی از حمل بار به شهرستان با کامیون صحبت می‌شود منظور از کامیون، ماشین خاور، هیوندا یا ایسوزو هست. سه ماشینی که بیشتر برای اسباب کشی به شهرستان استفاده می‌شود. در ماشین اسباب کشی شهرستان ۴۰ تا ۵۰ پتو وجود دارد که خیال شما را از خط و خش افتادن وسایل آسوده می‌کند.

باربری جنوب تهران به شهرستان
باربری جنوب تهران به شهرستان بخشی از خدمات باربری تهران بزرگ به شهرستان هست. اگر در مناطق جنوبی تهران مثل نازی‌آباد، دولت‌آباد، خانی آباد، یاخچی آباد، شهرری، رجایی، جوادیه، عبدل آباد، علی آباد، بعثت، فلاح، آذری، کیانشهر یا باقرشهر ساکن هستید و قصد دارید بار خودتان را به شهرستان ارسال کنید. می‌توانید از خدمات باربری و اسباب کشی حرفه‌ای باراست استفاده کنید. برای باربری جنوب غرب تهران مثل یافت آباد هم می‌توانید به ما زنگ بزنید. مزیت ساکنین جنوب تهران نزدیکی به پایانه‌ها و مراکز ارسال بار به شهرستان مثل پایانه باربری جنوب‌ تهران و پایانه کامیون‌داران تهران در نسیم شهر، پایانه بار نیسان در باقرشهر، باربری‌ خرده بار در شوش، باربری ترمینال جنوب تهران در خزانه تهران است. برای باربری جنوب تهران به شهرستان می‌توانید با شاره تلفن باربری‌های جنوب تهران تماس بگیرید.

حمل بار به شهرستان با وانت و کامیون
باربری وانت شهرستان و نیسان بار شهرستان از خدمات باربری تهران به شهرستان هست. برای خدمات پایانه نیسان، کرایه نیسان به شهرستان و نرخ وانت بار بین شهری کلیک کنید. برای وانت پیکان هست به اطلاع شما می رسانیم چون برای پیکان شهرستان بیمه صادر نمی‌شود به همین خاطر امکان ارائه آن وجود ندارد. یعنی اگر از وانت پیکان برای شهرستان استفاده کنید و خدای ناکرده وسایلتان در بین راه آسیب ببینید هیچ کس پاسخگو نیست. برای باربری وانت پیکان باید از شرکت‌های دیگر استفاده کنید. برای قیمت پیکان وانت به شهرستان می‌توانید از لیست قیمت باربری ایرانکس استفاده کنید.

حمل بار به شهرستان با کامیون از خدمات دیگر باربری تهران به شهرستان هست. انواع کامیون خاور، کامیون هیوندا، کامیون ایسوزو، کامیون تک، کامیون جفت و کامیون بنز ۹۱۱ در باربری تهران به شهرستان فعالیت می‌کنند. برای کرایه حمل بار به شهرستان با کامیون ۹۱۱، کامیون تک و کامیون جفت کافی است به نرخ کامیون بین شهری مراجعه کنید.

بیشتر
 
   

 
شماره تلفن های باربری تهران جهت رزرو و مشاوره باربری   

 22746921- 021                        44354737 -021          | 09193264184|                     شماره باربری تهران  

 88698136 - 021                       44162435 - 021         |09109483772|                          شماره اتوبار تهران  

 

  باربری شرق ایران : تهران کرمان باربری تهران کرمان - -تهران مشهد-باربری تهران مشهد ، تهران یزد-باربری تهران یزد ،باربری تهران بیرجند, تهران بیرجند ، تهران بجنورد ,باربری تهران بجنورد،باربری تهران زاهدان-تهران زاهدان 
باربری جنوب ایران :  تهران اهواز -باربری تهران اهواز ،باربری تهران بندرعباس-  باربری تهران به بندرعباس ، باربری تهران به بوشهر ، تهران شیراز-باربری تهران شیراز ,تهران شهرکرد,باربری تهران شهرکرد,باربری تهران یاسوج,تهران یاسوج

linkedin    youtube     X   instagram 

free HitCOUNTER visitor counter