باربری تهران-باربری در تهران -باربری های تهران-باربری 24-گروه حمل و نقل باربری تهران 24-شرکت باربری تهران -باربری تهران به شهرستان


باربری تهران

+98(21)44354737 / +98(21)88698136  با بیمه و بارنامه دولتی
+98(21)44162435 / +98(21)22746921  شهر و شهرستان
 ۰۹۱۲۸۸۹۵۷۷۳-۰۹۱۹۳۲۶۴۱۸۴-۰۹۱۰۹۴۸۳۷۷۲
باربری در تهران|باربری تهران به شهرستان|باربری شهرستان|باربری بین شهری|حمل بار به شهرستان
 
 اتوبار تهران و باربری تهرانصفحه اصلی

باربری تهران

مقالات باربری تهران در مورد آموزش و نحوه بسته بندی و جابجایی اثاثیه منزل و اسباب کشی

باربری در تهران

بسته بندی اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل

وانت بار تهران

رمز موفقیت باربری تهران مشتری مداری است

مدیریت خوب و پاسخگو

کار سالم-اخلاق سالم

کارگرهای مجرب و حرفه ای 

 
 
   
بازگشت به صفحه قبل چاپ
باربریباربری اثاثیه منزل،قیمت حمل اثاثیه منزل،باربری اثاث منزل تهران،حمل اثاثیه منزل و شرکت
باربری تهران جهت حمل اثاثیه منزل و جابجایی شرکت ها و ادارات با کادری مجرب و تضمینی و کارگرانی ورزیده در تمام نقاط تهران  در خدمت شما عزیزان می باشد
شما می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند
09128895773-09193264184-09109483772

حمل بار و اثاثیه منزل با خاورهای مسقف  بزرگ و موکت کاری شده و مجهز به پتو 

باربری تهران
باربری تهران و حمل اثاثیه 
سامانه خدماتی باربری تهران متولی باربری در همه مناطق تهران است. برای انتخاب بهترین باربری تهران همیشه نظرات مشتری های قبلی را جویا شوید. برخی از شرکت های باربری به صورت مقطعی و فقط در ایام تابستان فعالیت می کنند و در دیگر اوقات وارد حرفه های دیگر می شوند. باربری تهران در همه ایام سال فعال است و به صورت حرفه ای در حمل اثاثیه و اسباب کشی منزل فعالیت می کند. کارگر اسباب کشی تهران آموزش لازم را در زمینه حمل اشیا سنگین و بسته بندی لوازم خانه گذرانده و به خوبی با اصول اثاث کشی آشنایی دارد. هزینه حمل وسایل و دستمزد کارگر اسباب کشی از طریق تماس با باربری تهران تهران مطلع شوید.


اسباب کشی و حمل وسایل منزل ، شرکت و یا کارخانه با یکدیگر تفاوت دارد و هر کدام نیاز به دانش ، تجربه و تخصص مخصوص به خود دارد. مواردی نظیر نوع بسته بندی ، نحوه انتقال بار به خودرو ، انتخاب خودرو ي مناسب ( وانت ، نیسان، خاور ، کامیون و ... ) ، روش خالی کردن و چیدن بار در مقصد از جمله مواردی هستند که بسته به نوع بار تفاوت مي کنند. حتی نحوه حمل اثاثیه منازل مختلف بسته به نوع وسایل و لوازم با یکدیگر تفاوت دارد.

باربری تهران
مهم ترین مسئله انتخاب بهترین روش حمل اسباب خانه و همچنین انتخاب خودروی مناسب برای اسباب کشی است که در بسیاری از موارد پیشنهاد باربری تهران استفاده از خاورهای موکت کاری شده به منظور کاهش احتمال آسیب هاي حتی جزئی به وسایل و لوازم خانه و شرکت شما است . 

انتخاب بهترين وسيله نقليه براي حمل اثاثيه منزل به حجم اثاث و همچنين مقصد و مبدا بارگيري نيز ارتباط دارد. اينکه مبدا بارگيري براي حمل اثاثيه منزل  در شرق ، شمال ، مرکز يا غرب تهران باشد و همچنين ساعت بارگيري و حمل بار، از جمله موضوعات مهم براي انتخاب بهترين خودرو حمل بار در تهران محسوب مي شوند.

پيشنهاد ما  قبل از اقدام به اثاث کشي ، مشورت با کارشناسان باربری تهران است. مي توانيد از مشاوره هاي رايگان ما براي انتخاب بهترين روش و بهترين زمان حمل اثاثيه منزل استفاده کنيد.


ضمنا باربري تهران آماده ارائه خدمات بسته بندي وسايل منزل و همچنين ارائه خدمات باربري VIP براي حمل لوازم خاص نيز مي باشد تا از اين طريق خيال شما را از صحت جابجايي ، حمل و بسته بندي اثاثيه در تهران بصورت ايمن آسوده نمايد.

باربری تهران
بسته بندي کردن وسايل منزل به دليل حجم زياد وسايل و خرده ريزهايي که در هر خانه اي وجود دارد کار پر دردسر و زمان بري است. همچنين اگر اين کار با دقت انجام نشو ممکن است وسايل در هنگام جا به جايي دچار آسيب شوند.

توجه کردن به اين مسئله هم مهم است که در هنگام بسته بندي وسايل مي بايست لوازمي که داخل هر بسته بندي قرار مي گيرد مشابه بوده تا در هنگام باز کردن بسته ها در پيدا کردن هر وسيله دچار مشکل نشويم.

ضمنا براي حفاظت از وسايل مي بايست از پارچه ، پلاستیک، روزنامه و یا استرچ رپ در بين وسيله ها استفاده کرد و تمامي بسته ها را با چسب قوي و ضخيم محکم کرد.

همچنين مهم است که شرکت باربری که انتخاب مي کنيد داراي شعبه هاي مختلف جهت حمل اثاثيه منزل در شمال تهران و ارائه خدمات اسباب کشي در شرق و مرکز و غرب تهران باشد.

همچنين در صورتي که قصد حمل بار و اسباب از تهران به شهرستان يا به هر نقطه ديگري داريد باربری تهران آماده ارائه خدمات وسيع در اين زمينه مي باشد.حمل اثاثیه و اسباب کشی از کارهای پر دردسری است که ناچار به انجام آن هستیم. اسباب کشی در تهران با توجه به دوری مسافت منازل و ترافیک و شلوغی مشکلات را بیشتر هم می کند. شرکت های باربری تهران در همه ایام سال با ازدحام درخواست برای حمل اثاثیه روبرو هستند. کرایه حمل بار، قیمت کامیون و دستمزد کارگر اسباب کشی در شرکت های باربری با توجه به خدمات ارائه شده متفاوت است. آنچه بیش از این موارد موجب ناخوشنودی خانواده ها می شود، آسیب به اثاثیه هنگام اسباب کشی است. شکستن ظروف، لب پر شدن مبلمان چوبی، آسیب به وسایل با ارزش، خسارتی است که شرکت باربری در هنگام حمل اثاثیه وارد می کند. چه کسی جوابگوی این خسارات است؟

باربری تهران و حمل اثاثیه 
سامانه خدماتی باربری تهران متولی باربری در همه مناطق تهران است. برای انتخاب بهترین باربری تهران همیشه نظرات مشتری های قبلی را جویا شوید. برخی از شرکت های باربری به صورت مقطعی و فقط در ایام تابستان فعالیت می کنند و در دیگر اوقات وارد حرفه های دیگر می شوند. باربری تهران  در همه ایام سال فعال است و به صورت حرفه ای در حمل اثاثیه و اسباب کشی منزل فعالیت می کند. کارگر اسباب کشی تهران آموزش لازم را در زمینه حمل اشیا سنگین و بسته بندی لوازم خانه گذرانده و به خوبی با اصول اثاث کشی آشنایی دارد. قیمت حمل اثاثیه منزل و هزینه اسباب کشی در تهران چقدر است؟
برنامه ریزی برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل یک اصل مهم است که نمی توان نادیده گرفت. بسته بندی لوازم خانه، هماهنگی با باربری برای کامیون و کارگر اسباب کشی می بایست طبق زمانبندی مشخص و از قبل تعیین شده باشد. تنها با یک تماس می توانید از خدمات اتوبار باربری تهران استفاده کنید. هزینه حمل وسایل و اجرت کارگر اسباب کشی طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود. در صورت آسیب ناخواسته به لوازم منزل حین اسباب کشی، خسارت وارده پرداخت خواهد شد. قیمت اسباب کشی و حمل اثاثیه بستگی به مقدار لوازم، دوری مسافت و زمان دارد. باربری تهران بهترین باربری تهران است که از کارگر اسباب کشی حرفه ای استفاده می کند. قیمت های ما را با سایر باربری ها مقایسه کنید.

نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل شامل 7 هزینه زیر است:

1- قیمت ماشین باربری برای حمل اثاث منزل

 برای سه ساعت با ماشین خاور 250 هزارتومان در داخل تهران (نرخ اتحادیه)

 برای دو ساعت با ماشین نیسان 150 هزار تومان در داخل تهران

2- دستمزد کارگر اسباب کشی

دستمزد کارگر حمل اثاثیه منزل برای 3 ساعت و طبقه همکف به همکف 90 هزار تومان است 
دستمزد کارگر برای طبقات اول به بالا افزایش پیدا می‌کند و برای هر طبقه حمل اثاثیه بین 10 تا 15 هزار تومان بر اساس توافق طرفین است

اگر کار اسباب کشی بیش از 3 ساعت طول بکشد کارگران برای هر ساعت اضافه کار بین 30 تا 40 هزار تومان دریافت می‌کنند.

در صورتی که فاصله بین ماشین و درب منزل بیش از 10 متر باشد هر کارگر برای یک متر اضافه جابجایی مبلغ 20 هزارتومان اضافه دریافت می کند.

3– بیمه باربری 

به ازاء هر یک میلیون تومان ارزش بار، نرخ بیمه باربری 1000 تومان است. )

در این مطلب می توانید اطلاعات بیشتری در خصوص بیمه باربری کسب کنید

4-هزینه حمل وسایل سنگین

وسایل مثل موارد زیر جزو اساس منزل حساب نمی‌شود و هزینه حمل آن جداگانه حساب می‌شود:

یخچال بالای 12 فوت،یخچال فریزر ساید بای ساید

پیانو

کتابخانه و بوفه سنگین

ترد میل 

بوفه های بزرگ شیشه ای 

میز نهار خوری 6 نفر به بالاعنوان (به روز رسانی سال 99) تعرفه طبق نرخ اتحادیه(تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر 250000
خاور 3 ساعت 300000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
350000
هر ساعت اضافه خاور 110000
کارگر 3 ساعت 110000
هر ساعت اضافه کارگر 35000
حمل موارد حجیم هر طبقه 25000
باز و بستن درب ساید 80000
باز و بستن لوستر 70000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر) 4000
نیسان 2 ساعت داخل تهران
180000
نیسان 2 ساعت حومه تهران
250000
هر ساعت اضافه نیسان
80000
هزینه کارگر جابجایی بدون کامیون و فقط کارگر برای حمل وسائل
عنوان (به روز رسانی سال 99) قیمت(تومان)
همیار دو ساعته 100000
همیار سه ساعته 130000
هر ساعت اضافه 30000
حمل ساید هر طبقه 30000
باز و بسته کردن درب ساید 80000
هزینه ایاب و ذهاب 30000

بیشتر
 
   
بازگشت به صفحه قبل چاپ

 
شماره های  باربری تهران جهت رزرو و مشاوره باربری   

 22746921- 021                        44354737 -021          | 09193264184|                     باربری تهران  

 88698136 - 021                       44162435 - 021         |09109483772|                          اتوبار تهران  

  باربری شرق ایران : تهران کرمان باربری تهران کرمان - -تهران مشهد-باربری تهران مشهد ، تهران یزد-باربری تهران یزد ،باربری تهران بیرجند, تهران بیرجند ، تهران بجنورد ,باربری تهران بجنورد، باربری تهران زاهدان-تهران زاهدان 
باربری جنوب ایران :  تهران اهواز -باربری تهران اهواز ،باربری تهران بندرعباس- تهران بندرعباس ، تهران بوشهر ، تهران شیراز-باربری تهران شیراز ,تهران شهرکرد,باربری تهران شهرکرد,باربری تهران یاسوج,تهران یاسوج
free HitCOUNTER visitor countertopmillion.net